Details
Amazon Smart AC Plug HD34BX 2300W (Branded)
Technical data:
| Model | Smart AC Plug HD34BX |
| Input voltage | Input voltage: 230 V ~, 50 Hz |
| Maximum load | 10A max / 2300 watts |
| Wi-Fi | 2.4GHz 802.11 b/g/n (no support for 5 GHz) |
| Dimensions (WxHxD) | 101.1x56x44mm (inserted only visible part) 101.1x56x79.4mm (including connector pins) |
| Weight | 157g |
| OS Support | IOS and Android |
| Voice control | Alexa only |

| Specifications | — |
|---|
